Зареєструватись
Травень 2017
img_Корупція_айсберг_ready

Після публікації статті «Замкнене коло корумпованої держави» на Спільнокошті та отриманих до неї коментарів, у нашої команди склалось враження, що українське суспільство пристосувалось до корупції, а тому, переважно, вважає, що побороти її неможливо. При цьому більшість лишається пасивною та не починає чинити опір корупційним діям.

ДОКЛАДНІШЕ
Квітень 2017
Печать

Корупція… Це слово для кожного українця значить дуже багато. І в чому ми всі солідарні? У тому, що корупція – це наш головний ворог, який вже багато років заважає нам почати рухатись вперед. «В Україні суцільна корупція» – такою або подібною фразою ми звикли пояснювати свої невдачі та відсутність змін на краще.

ДОКЛАДНІШЕ
img_ua_ru_langiages_Vovk

Друзі! Вітаємо вас з першим квітня. Офіційно повідомляємо, що курс з суржику – це жарт, який ми вирішили запровадити до свята гумору.

Навіщо?

  • По-перше, щоб спробувати підняти настрій та викликати посмішку. Якщо нам вдалось – ми щасливі!
  • По-друге, ми хочемо привернути увагу до досить неоднозначного та серйозного питання – мова, якою спілкуються українці. 

ДОКЛАДНІШЕ
Березень 2017
img_Світ_громад

Те, що ігрові технології застосовуються у багатьох сферах – це вже для нас звично. Ми починаємо грати з дитинства і продовжуємо це робити, навіть тоді, коли стаємо дорослими. Використання різних ігрових сценаріїв для навчання та розвитку певних навичок – це не щось принципово нове, адже індустрія настільних ігор успішно розвивається.

ДОКЛАДНІШЕ
Лютий 2017
img_city_image

Майже скрізь по України зараз не сходить з язиків тема розробки стратегії розвитку та брендингу міста. Причому, не те щоб це було якесь нове віяння в міському плануванні. Міські стратегії писали і раніше, точно точно. Але така пильна увага громади до процесу створення даного документа - це насправді щось абсолютно нове. І моє рідне місто - не виключення. Та ще кілька міст, де мені пощастило бути причетною до процесу створення стратегічно важливих документів. 

ДОКЛАДНІШЕ
Січень 2017
IMG_До_Миколая_в_Миколаїв

Якщо у вас є досвід подорожей закордон, то вам, певно, знайоме відчуття захоплення та позитивних вражень від того, наскільки навколо чисто, красиво, а око постійно чіпляється за щось цікаве. І мабуть, насолоджуючись чужим, ви не один раз ставили собі питання: «А чому такого немає у нас, в Україні?». І дійсно, Україна – неймовірно красива країна з багатою історією, і при цьому ми не використовуємо весь ресурсний потенціал, який маємо.

ДОКЛАДНІШЕ
Печать

На початку нашої розмови давайте розберемося в термінах. По-перше, треба зрозуміти, що існує два різних поняття – це мова жестів та жестова мова.  Знання мови жестів надає можливість розуміти наміри, характер або настрій людини за допомогою тлумачення її поз, рухів та жестів. Це дуже цікавий предмет для вивчення, але не для цієї статті. Нас цікавить саме жестова мова – мова, якою спілкуються люди з вадами слуху.

ДОКЛАДНІШЕ
Грудень 2016
img_VUM_summing_up_the_year

Команда ВУМ online щиро вітає Вас з прийдешнім Новим 2017 Роком та Різдвом! Дякуємо всім тим, хто долучився до нашої ВУМної спільноти та приєднався до наших ініціатив.

ДОКЛАДНІШЕ
Lara_Homans

Який подарунок Святий Миколай може принести зрілій людині, яка щиро вірить у те, що наше життя зіткане з історій? Чи треба шукати особливий секрет, як звичні життєві історії можуть набувати унікального й універсального звучання одночасно? Чим пояснити особливий та потужний сплеск зацікавлення історіями?

Про це – в інтерв’ю з Ларою Хоманс, коучем і ментором трансформаційних історій, автором он-лайн курсу “Моя історія: досвід, цінність, вплив”.

ДОКЛАДНІШЕ
img_megaphone_VUM_stories

Нещодавно ми почали розсилати нашим слухачам листи з проханням надати свій відгук щодо навчання на платформі громадянської освіти ВУМ online. Відверто зізнаємось, що відповідей ми отримуємо небагато. Тим не менше, є дуже цікаві історії та коментарі, якими ми хочемо поділитися з вами.

ДОКЛАДНІШЕ