Зареєструватись show register

Соціальне підприємництво

Загальний опис курсу:

Нещодавно Марк Цукерберг пообіцяв віддати зароблені кошти (99%) акцій на те, щоб світ став кращим. Він заробив кошти і віддає їх на добрі справи для того, щоб його дочка жила у кращому світі. Він створив продукт із доданою вартістю, заробив грошей і тепер інвестує їх у кращий світ для своєї доньки. Він розуміє, що його продукт і його майно не зможуть зробити її щасливою. Він розуміє що вона буде щасливою коли світ навколо буде щасливим.

Він став одним із числа тих, які підтримали ініціативу Біла Гейтса. Вони міняють світ віддаючи 90% власних статків. Його підхід вартий подиву, уваги і наслідування. Але чи усім вдасться заробити багато грошей, а потім їх віддати тим, які роблять світ кращим.

Виглядає, що уже зараз є чудовий варіант міняти світ зараз – модель соціального підприємництва.

Соціальне підприємництво це бізнес модель, за допомогою яких вирішуються соціальні проблеми – робиться кращим світ для нас і наших дітей.

Під час даного навчального курсу ми розглянемо наступний перелік питань:

 1. Вступ до курсу: терміни, визначення та призначення соціального підприємництва.
 2. Як Митрополит Шептицький і Мішель Терещенко не отримали Нобелівську премію миру за зусилля створити економічний та соціальний розвиток знизу.
 3. Про філософію Соціального підприємництва, як явища на перетині бізнесу та неприбуткового сектору, метою якого є надання соціальних послуг та вирішення соціальних проблем в суспільстві.
 4. Про практичні кейси Соціального підприємництва в Україні на користь людям, місту та природі.
 5. Про додану користь у використанні бізнес інструментів: Стратегії, Фінансів, HR та Комунікації.

  Викладач: Лопатинський Юрій навчався у Тернопільській вищій духовній Семінарії та з 2001 по 2006 роки в Університеті Людвіга Максиміліана у Мюнхені (Німеччина) на факультеті католицького богослов’я.

  Після повернення з навчання, працював керівником відділу соціальних програм управління соціального захисту Львівської міської ради. З 2008 року – виконавчий директор міської громадської організації «Народна допомога – Львів».

  З 2016 року співзасновник та керівник Благодійного фонду «Горіховий дім».

  Навчається у Львівській бізнес-школі на програмі KEMBA.

  В час діяльності у неприбутковому секторі заснував у Львові соціальне підприємство «Горіховий дім» – пекарню та, пізніше їдальню, метою яких було фінансування програми інтеграції жінок у кризових ситуаціях.

Доступний з: 22.09.2017
365
1 занять
0
Зворотній зв’язок
Оцініть курс
[Total: 15    Average: 4.1/5] You must sign to vote

Допоможіть нам оцінити важливість данного курсу для вас.